ev dekorasyon örnekleri

Son yıllarda yaşam alanı olan evimizi daha konforlu ve yaşanabilir kılmak adına sürekli olarak ev dekorasyon örnekleri takip etmekteyiz.Özellikle ev dekorasyon örnekleri salon takımı seçimlerimizi ve buna uygun olarak perde boya ve niş çalışmalarımızıda bu doğrultuda yapmaktayız.Bu yılın ev dekorasyon örnekleri modern çalışmaları arasında taş şömineler ve koyu tonlarda niş çalışmaları daha çok göze çarpamktadır.Ayrıca sitemizde ev dekorasyon örnekleri resimli çalışmaları da sizlerle paylaşarak sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalışacağız.

Aşağıdaki örneklerdende anlaşılacağı üzere bu yılın ev dekorasyon renkleri genel olarak koyu pastel tonları ve koyu yeşil olarak göze çarpıyor.
Ev mimarisinde gelinen bu son noktada evde büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yer olan salonumuzada büyük önem verilmektedir.Yatak odamız ve mutfağımızda yapacağımız ufak değişikliklerle evimizi daha ferah ve konforlu hale getireceğiz.

İç mimarların bu yıl için düşündükleri temel olarak; salonda doğal taş şömineler, perdelerde pastel ve genel renklere uyumlu tüller, mutfakda buz mavisinin hakim olduğu mobilyalar gelmektedir.

Yatak odasında ise genellikle koyu kırmızı veya bordo tercih edilmekle birlikte yatak odası takımlarında krem ve açık kahverengi renklerini önermekteler.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Ayna dedi ki:

  Cok güzel ve hos bir makale olmus. Ellerinize saglik.

 2. ev dekorasyon örnekleri dedi ki:

  selam herkese ben istanbul da oturuyorum bu yüzden hemen her şeyi büyük yapı marketlerden bulabiliyoruz ancak şimdiye kadar hep biz hazırlamaya çalıştık.Sadece Ev dekorasyonu için iç mimarlı şablonlar hazırlansa mağazaya giren kişilerde hem nasıl durduğunu görür hem de direk alış verişini buradan yapabilir.Son bir not sitenizi yakından takip ediyorum mobil versiyonunu yapsanız çok iyi olur.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba , yapılabilir mi orasını bilmiyorum ama fikriniz gerçekten çok başarılı.

Yorum Yaz


5 + 7 =

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri