Yeni Sezon Kaşmir Halı Modelleri

Kaşmir Halının ‘Dokusunda Moda Var’ sloganı ile yıllardır halı sektöründe fark yaratan çalışmalarıyla piayasada çok önemli bir yere sahip halı sektörünün liderleşmiş ismi haline gelmiştir . Kaşmir Halı olarak; ürünlerini satışlarının Türkiye genelinde 1000’in üzerindeki anlaşmalı ‘Yetkili Satış Noktalarında’ yapıldığını belirtmek isteriz.
Önemli : İnternet ortamında çeşitli web siteleri aracılığı ile Kaşmir Halı ürünlerinin satışı ile ilgili Kaşmir Halı San. ve Tic.A.Ş. olarak herhangi bir onayı bulunmamaktadır. Web siteleri üzerinden satışı gerçekleştirilen bu ürünlerin kalitesi ve gerçekçiliği konusunda hiçbir sorumluluğunu olmadığı gibi bu ürünlere garanti de vermiyorlar.Siz değerli site takipçilerimiz ve Kaşmir halı tüketicileri bu konuda göstereceği hassasiyet herhangi bir mağduriyet yaşanmaması açısından sizin ile paylaştık.
Siz değerli takipçilerimiz için Yeni sezon Kaşmir halı modellerinden bir derleme yaptık.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz


+ 8 = 13

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri