yeni sezon doğtaş mobilya modelleri

Değerli blog takipçilerimiz bu yazımızda sizlere yeni sezon doğtaş mobilya modelleri hakkında bilgiler verip en güncel paylaşımlarda bulunacağız.
Hepinizin bildiği üzere ofis ve ev mobilyaları deyince Ülkemizde ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan doğtaş mobilya bir birininden harika modeller üreterek müşterilerine farklı tecrübelere sunmaktalar.Özellikle son yıllarda gelişen moda akımından olumlu yönde etkilenen ev mobilya modelleri farklı tarzları harmanlayarak çok özel konseptler hazırlamaktalar.

Doğtaş mobilya hepinizin bildiği üzere bir çok il ve ilçede parekende satış mağazaları bulunan gerek servis ağı gerekse yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerinin oldukça yoğun ilgisini çekmekteler.Ev mobilyası deyince doğtaş, Oturma grubu, çek yat grubu, misafir odası, koltuk takımı, yemek takımı, çocuk odası, yatak odası, zigon sehpalar, yemek masaları ve bir çok modelle hizmet vermektedir.

Doğtaş mobilya kurulduğun günden bu kadar %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiş başarılı bir firmadır.Buna ilave olarak sorunsuz ve yaygın servis ağı ile satış sonrası desteğini müşterilerinden hiç çekmemektedir.Doğtaş mobilya satın almış olduğunuz tüm yeni sezon doğtaş mobilya modellerinin kurulumunu bizzat profesyonel ekibiyle kendisi yapmakta nakliye ve montaj için ekstra ücret istememektedir.

Doğtaş mobilyanın diğer firmalardan ayıran bir diğer önemli özelliğide doğtaş müşteri hizmetler ve doğtaş genel müdürlük telefonuyla direk irtibat kurabileceğiniz çağrı merkezlerinin bulunmasıdır.Kaliteli hizmet ve profesyon ekibiyle kurulduğu günden bu güne kadar her zaman müşterilerinin yanında olan doğtaş sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduğunu belirtmektedirler.

Sizler için hazırlamış olduğumuz yeni sezon doğtaş mobilya modelleri

Burada yer alan modeller örnek olarak verilmiştir, modellerin tamamını görmek için doğtaş mobilyanın internet sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın doğtaş mobilya mağazasına gidebilirsiniz.Mobilya mağazalarında bütçenize en uygun istediğiniz modeli seçebilir, ücretsiz nakliye ve montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sizlere bir kaç tane doğtaş mobilya oturma grupları için örnekler verip bu sezonun en trend modellerini görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz


4 + = 13

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri