doğtaş mobilya yemek odası

yemek odamız için en ideal ve salonumuza en uygun doğtaş mobilya yemek odası takımı seçimi konusunda sizlere yardımcı olacağız.
Yemek odası takımı 4-6-8-12 ve 24 kişiliktir, ancak 24 kişilik olan pek tercih edilmez.Daha çok kullanılan ve rağbet göre 6 ve 8 kişilik yemek odası takımlarıdır.Renk, özellik ve bir çok farklı modeli içerisinde barındıran yemek masaları günümüz en son teknolojileri kullanılarak çoklu ktman ile 6 kişilik masalar 8 kişiliğe , 8 kişilik masalar 10 ve 12 kişiliğe dönüştürülmektedir.

Evinizde genel olarak yemek yediğiniz yer neresi ise yemek odası olarak o odayı seçmelisiniz, bunun bir kaç nedeni var.
Birincisi evinize gelebilecek misafirleriniz için en ideal yer salonunuzdur , bu bakımdan yemek masasını da kuracağınız yerin salon olması gerekir.
Mutfakta veya başka bir oda yemek yemek misafirleriniz arasında pek hoş karşılanmaz.Diğer bir husus da mutfağınızla salonunuzun muhtemelen yakın olacağıdır.Bu bakımdan hem servis yaparken hemde masanın toplanması açısından en ideal oda salonunuzdur.

Bunlara ilave olarak bir diğer önemli husus ise kullanılan malzemenin kalitesi, işçiliği ve salonunuza model olarak uyup uymadığıdır.Tabi bun konulara bir ilave de ekonominize uygun olması gerektiğini, hatta aylık ödeyeceğiniz taksit tutarının aile bütçenizi olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde hareket etmeniz gerekir.

Yukarıdaki yer alan yemek odasın takımları içerisinde yeni sezon olanlar ve klasik modeller mevcut siz oradan kendi zevkinize en uygun olanı modeli seçmelisiniz.Her zaman söylediğimiz gibi ne olursa olsun ilk düşünmeniz gereken ailenizin ekonomik bütçesidir.

Etiketler:

Yorum Yaz


+ 4 = 7

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri