doğtaş çalışma masası

Mobilya sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan doğtaş, yaşam alanlarımız olan evlerimizde bizlere sunmuş olduğu farklı dizayn ve özelliklere sahip bir birinden şık çalışma masaları üretimi yapmaktadır.
Çalışma masası deyince aklınıza direk bilgisayar masaları gelse de son zamanlarda gelişen teknoloji sayesinde bir çok özelliğe sahip çalışma masalarının üretimleri yapılmaktadır.

doğtaş çalışma masası modelleri genel olarak genç ve çocuk odalarında kullanılmaktadır.Çalışma masalarının Bir diğer önemli özelliği ise modüler yapıya sahip olmasıdır.Modüler yapısı sayesinde sadece istediğiniz parçaları satın alabilirsiniz.Bütçeniz el verdiği zaman da diğer modülleri satın alarak çalışma masasını tamamlayabilirsiniz.

çalışma masası model ve fiyatlarıdoğtaş çalışma masası model ve fiyatlarından bazıları, burada yer alan fiyatlar dogtaş İnternet sitesinden alınmıştır, firmanın web sitesini ziyaret ederek sizde birebir fiyatları ve modelleri görebilirsiniz.
İndirimli fiyatlar;Batman modeli satış fiyatı 690 TL, İndirimli fiyatı 480 TL, Peşin alımlarda ise ilave %10 indirimle 432 TL den satılmaktadır.
Country modeli satış fiyatı 2.465 TL, indirimli fiyatı 1.725 TL TL, Nakit fiyatı %10 ilave indirim yapılarak 1550 TL.
Flamingo modeli satış fiyatı 1.600 TL, İndirimli fiyatı 1.120 TL, Nakit fiyatı ise 1.008 TL etiketle satılıyor.
Doğtaş pasifica çalışma masası 1.130 TL, İNDİRİMLİ SATIŞ FİYATI 565 TL, %10 NAKİT İNDİRİMİ İLE 510 TL DEN SATILMAKTADIR.
Doğtaş smart çalışma masası fiyatı 780 tl, indirimli fiyatı ise 390 tl , nakit alımlarda ise 350 tl olarak satılmakta.

Sizlere doğtaş çalışma masaları hakkında fiyatlı model bilgileri verdik seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Model ve fiyatlar için firmanın mağazalarını ziyaret edebilir veya İnternet sitesinden ürünleri görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. doğtaş çalışma masası güzelmiş dedi ki:

    doğtaş çalışma masası güzelmiş

Yorum Yaz


8 + 2 =

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri