doğtaş mobilya berjer modelleri

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan berjer modelleri gerek salonumuz da gerekse diğer odalarında rahatlıkla kullanılmaktadır.
Berjer koltuk modelleri sınıfına girecek olsa da kendine has farklı modelleri ve farklı dizaynlarıyla çarpıcı olarak öne çıkmaktadır.
Berjer modelleri seçiminizde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, seçeceğiniz modelin evinizdeki diğer mobilyalarla ve duvar rengiyle uyumu olmalıdır.
Doğtaş mobilya berjer modelleri arasında öne çıkan ve diğer modellere göre fark yarata bilecek bir birinden kaliteli farklı tarzlara sahip berjer modelleri bulunmaktadır.Bu modellere örnek verecek olursak;Bolton serisi, BRISTOL CHESTER, cappy,leds, inovia, lucca, mabella, monarch, parma ve oscar modellerini sayabiliriz.Berjer modelleri fiyatlarına gelecek olursak doğtaş mobilya sitesindeki şuanki fiyatlar üzerinden konuşalım; Cappy modeli şuan da %40 indirim de, bu modelin normal fiyatı 1.367 TL iken, %40 indirimle 820 TL den satılmak ta, nakit alımlar da ise ekstra %10 bir indirim daha yapılarak 735 TL satılmaktadır.Buna ilave olarak Dore berjer modeli;2.108 lira satış normal satış fiyatı var iken, %40 indirim uygulanarak 1.265 TL den satılmakta, nakit alımlarda ise bu model %10 bir indirim daha uygulanarak 1.138 TL den satılmaktadır.

Doğtaş berjer fiyatlarına devam edelim, berjer modelleri arasında göze çarpan iki modeli daha var bunlar; United ve VICTORIA CHESTER modelleri bu modellerin indirimli fiyatları; United:1.590 TL, Peşin alımlarda ise 1.430 TL, VICTORIA CHESTER:1.310 TL Peşin alımlarda 1.179 TL üzerinden satılmaktadır.Burada yer alan fiyatlar Doğtaş mobilyanın İnternet sitesindeki şuan ki satış fiyatlardır.
ucuz berjer modelleri ve fiyatları

doğtaş berjer modelleri ve fiyatlarıLoft berjer modeli normal satış fiyatı 1.710 TL iken %50 gibi indirim uygulanarak 855 TL den satılmakta.Peşin alımlarda ise %10 İndirimli Fiyat 770 TL etiketle satışa sunulmuştur.
Loft berjer için bir ilave daha yapacak olursak bu modelin ikili ve üçlü koltuk modelleri de bulunmaktadır.Renk ve doku uyumu olsun diye tek tek farklı zamanlarda bütçenizi sarsmadan daha sonra satın alabilirsiniz.

Doğtaş mobilya berjer modelleri arasından sizler için seçmiş olduğumuz bir kaç tane modelin fiyatlı görsellerini paylaşarak bu konuda yardımcı olmaya çalıştık.Umarım seçeceğiniz berjer evinizin en güzel köşesinde kullanırsınız.

Tüm paylaşımlarda belirttiğimiz üzere berjer satın almadan önce mutlaka aile bütçenizin durumunu göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız, Satın alacağınız mobilyanın gerçekten ihtiyaç var ise almanız gerektiği.Aile bütçenizde sorun yoksa zaten dilediğiniz kadar mobilya alabilirsiniz 🙂

Burada yer alan bilgiler tamamiyle bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup, Doğtaş mobilyayı bağlamamaktadır.Mobilya seçiminizi doğtaş mobilyanın internet sitesinden veya size en yakın doğtaş mağazalarına giderek mobilyaları görebilir satın alma işleminizi orada yapabilirsiniz.
Kalitenin ve güvenin simgesi olan DOĞTAŞ her zaman müşterilerinin yanında olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz


4 + = 8

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri