Doğtaş Mobilya Modelleri

Doğtaş mobilya kurulduğu günden bu güne kadar hedefi ve ilk önceliği siz değerli müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek yaşam alanlarınız için modern çizgilere sahip, sağlam ve dayanıklı, yenilikçi, ergonomik, modern çağa ayak uyduran mobilyalar üretmek olmuştur.
Üretimini yapmış olduğu tüm mobilya modellerinde yaygın mağaza ağı, yerinizde montaj, ücretsiz nakliye gibi bir çok kullanıcılar için avantaj olabilecek farklı uygulamaları vardır.Ülkemiz de ve dünya da bir çok mağazası bulunan doğtaş mobilyanın internet sitesi üzerinden de yeni modelleri avantaklı ürünlerini ve siparişlerinizi verme imkanı sunmaktalar.
Doğtaş Mobilya Modelleri arasında;Tv üniteleri, Sehpalar, tekli, ikili,üçlü ve dörtlü koltuk modelleri, çocuk ve genç odaları, Yemek odası takımları, yatak odası takımları, oturma odası takımları, yataklar, bazalar ve koltuk takımları kreasyonları yer almaktadır.
Doğtaş Mobilya Modelleri ve fiyatları genel olarak tek ürün veya grup olarak satın alınabilir, fiyat aralığı olarak serilere göre farklılık göstersede her bütçeye uygun çeşitli modelleri bulabilirsiniz.

Doğtaş tamamını kendi fabrikasında üretmiş olduğu mobilya modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır, buna ilave olarak tamamı yerli sermaye ve iş gücüyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Üretimini yapmış olduğu mobilyalarda görsellik ön planda görünsede kullanılan malzemeler ve işçilik birinci sınıftır, bununla birlikte satışa sunmuş olduğu tüm mobilyalarında kalite kontrolden geçirip dayanıklılık ve sağlamlık testlerine tabi tutularak siz değerli müşterilerinin beğenesine sunulmaktadır.

Bu yıl içerisinde internet sitesinde çeşitli mobilya grupları için satış fiyatlı örnekler verelim
salon takımları
bu salon takımlarında gördüğünüz üzere klasik modellerin yanı sıra modern hatlara sahip farklı kombinasyonları da görebiliyorsunuz.Burada ki seçim tamamen size kalmış ancak dikkat etmeniz gereken önemli husus ise salon takımları için evinizin renk uyumuna uygun olmasıdır.Mobilyaları aldıktan sonra odalarınızın renklerini değiştirmek gerçekten zor olabilir.

genç odası modelleri
Bu genç odası modelin de ise son yılların favori renkleri kullanılmış ve hepsi bir alanda toplatılarak odanın içerisi daha ferah hale getirilmiş.

Sizler bir kaç tane daha resimli örnek vererek doğtaş mobilya modelleri hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Her zaman ve her yazımızda dediğimiz gibi kesinlikle bütçenizi aşarak ev ekonominize zarar verebilecek ürün almama ya özen gösterin, buna ilave olarak burada yer alan bilgiler tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya yı bağlamamaktadır.İstenildiği takdirde bu bilgiler sitemizden kaldırabiliriz.

Etiketler:

Yorum Yaz


+ 4 = 5

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri