Doğtaş Mobilya

Doğtaş Mobilya kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti hizmet vermeyi prensip olarak benimsemiş üretmiş olduğu mobilya modellerinde modern çizgiler, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle hizmet vermeye devam etmektedir.Türkiye genelde yaygın mobilya mağazaları ile siz müşterilerine profesyonel alanda çalışmalarını sürdürmektedir.Firmamız mobilyacılık sektörünün Ülke ekonomisi için önemi bilmekte ve bu doğrultuda hareket ederek hem istihdam yaratmak hemde ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla her geçen gün mağaza ve çalışan sayısını arttırmaktadır.

Doğtaş Mobilya ürün çeşitliliği bakımından diğer mobilya markalarına göre hatırı sayılır bir biçimde kaliteli ve modern serilere sahiptir.
Özellikle orta ve üst sınıfa hitap eden ürünlerde mobilya modelleri çeşitliliği ve kalitesi göz önüne alacak olursak çok farklı yerde olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Doğtaş Mobilya mağazalarında her bütçeye ve her ödeme planına uygun çok farklı modeller bulabilir, istediğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz.
Ayrıca mağazalardan satın aldığınız ürünler evinize kadar teslim edilir ve eksiksiz bir şekilde kurulumu tamamlanmaktadır.
Kurulum sonrası evinize gelen ekipten satın aldığınız mobilyaların kullanımı hakkında kısa bilgiler alarak mobilyalarınızı daha uzun seneler kullanabilirsiniz.Doğtaş Mobilyadan satın aldığınız tüm ürünler garanti kapsamı altında olup yaygın servis ağıyla yaşanacak sorunlara çok kısa sürelerde müdahale etmektedirler.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. doğtaş mobilya dedi ki:

    gerçekten doğtaş mobilyanın ürünlerini çok beğeniyorum özellikle oturma gurubu ve yatak odası

Yorum Yaz


7 + 6 =

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri