Ev dekorasyon modelleri

Blog takipcilerimizden gelen yoğun istekler doğrultusunda bugün sizlere Ev dekorasyon modelleri hakkında fikirler vereceğiz.
Uzak doğu esintisi olan fang shui ile kırmızının hakim olduğu bir oturma odasına ne dersiniz?
Dilersiniz size bir kaç tane ev dekorasyonu modelleri ve ev dekorasyon resimleri paylaşalım.
Genellikle yaşantımızın büyük çoğunluğu yaşam alanımız olan evimizde geçmektedir, evimizde gerek mobilyalar gerekse dekorasyonda kullanılan çok büyük önem taşımaktadır.Oturma odasında kullanılan koltuklarda rahatlık ön planda tutulmalı gerekirse iç mimardan fikir alınmalıdır.
Mutfağımızda kullanılacak beyaz eşya grubunda yer alan elektronik eşyalarda temiz enerji kullanımı ve az tüketimli A+ enerji kullanımı yapan mutfak eşyaları seçilmelidir.Ev dekorasyonunun büyük bölümünü duvar boyaları, nişler ve duvar kağıtları yer almaktadır.Duvar kağıdı seçimlerinde mutlaka görsellik ve temizlenme açısından kolay olan duvar kağıtları seçilmelidir.2014 ev dekorasyon modelleri için bu yıl pastel renklerin hakim olduğunu söylemek yanlış kaçmayacaktır.Özellikle ev dekorasyon modelleri 2014 için tavsiyemiz krem, bej ve kurşini renklerin hakim olduğu mobilya seçimleri yapmanız olacaktır.

Sizler için derlediğimiz bir kaç tane ev dekorasyon modelleri resimleri.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz


1 + = 8

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri