En Ucuz Mobilya

İstanbulun ilimizde pek çok yerde mobilya mağazaları bulunmakta hatta sadece mobilya mağazalarının satış mağazalarının bulunduğu siteler vardır.
Bunlardan en bilindiği hiç şüphesizdirki MASKO MOBİLYA ÇARŞISI olması.
En Ucuz Mobilya mağazaları burada bulabilir çeşitli seçenekleri görebilirsiniz, En Ucuz Mobilya alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus satın, satın alacağınız mobilyanın yerli üretim olması, garantinin enaz minimum 2 (İKİ) yıl olmasıdır.Çünkü gerek nakliyesinde, gerekse ev yerleştirmelerinde çok sık bir şekilde ya ayakları kırılacaktır, yada tekstil kaplamaları deforme olacaktır.Bu yüzden En Ucuz Mobilya alırken dikkatli olmanız her mobilya mağazasından alışveriş yaparken detaylı bir şekilde inceleme yapmanız gerekmektedir.
En Ucuz Mobilya nereden alınır?
Bu sorunun cevabı aslında çok basit, satın alacağınız mobilyanın kalitesi fiyatlarıyla doğru orantılıdır.Çünkü yüksek kaliteli bir mobilya asla çok ucuz fiyata alamazsınız, bunun başlıca nedeni ise kullanılan malzeme ve işçiliğidir.
S.S. MASKO İSTANBUL MOBİLYA VE AHŞAP EŞYA İMALATÇILARI SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ AÇIK ADRESİ
Adres: Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E6 Gişeler Yanı, MASKO Mobilya Kenti, İkitelli
İstanbul / Türkiye
Telefon: 444 1 675
Fax: 0 212 675 00 17
Mail: info@masko.com.tr

MODOKO MOBİLYACILAR SİTESİ AÇIK ADRES
Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi – Ümraniye/İSTANBUL
Telefon : 216 364 20 90
Faks : 216 364 45 64
Mail : modoko@modoko.com.tr

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. en ucuz mobilya dedi ki:

  merhaba site yöneticileri ben evlenmek üzereyim bu sebeple yeni evimize mobilya bakıyorum hem kaliteli hemde en ucuz mobilya modelleri hangi firmada var? senetle satışları varmı? nakit alırsak kaç paraya bulabiliriz.

 2. en ucuz mobilya nereden alırım dedi ki:

  selam herkese ben yeni evleneceğim bu sebeple bütçemi fazla zorlamak istemiyorum, istanbul da yada yakın çevrede en ucuz mobilya bulabileceğim adresleri gönderebilirmsiniz, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba metin bey istanbulda en ucuz mobilay bulabileceğiniz adresler eskidjilerdir.Hem fiyatları uygundur hemde çok şehit vardır.
   Güneşlide-haramidere beylikdüzünde-avcılar ambarlıda eskidji var.

Yorum Yaz


6 + 9 =

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri