Doğtaş yastık ve yorgan modelleri

Doğtaş yastık ve yorgan modelleri

Doğtaş yastık ve yorgan modellerini ürünlerine dahil ediyor. Bu konuda da kaliteyi en yüksek standartta tutarak uyku kalitenizi artırıyor. Tek ve çift kişilik modellerini sizlere sunuyor.

Doğtaş yorgan modellerinde hem ebeveynler hem de çocuklarınız için modeller bulunuyor. Bu anlamda on iki adet yorgan modeli vardır. Çocuklarınız için tercih edeceğiniz yorgan modelleri Star, Start ve Royal yorgan modelleridir. Ebeveynler için Kaz tüyü yorgan, Softflex yorgan, Mina, Step, Trio, Vera, White Line Jakarlı, Reform ve Therapy yorgan modelleridir. Bu ürünlerinde tek ve çift kişilik yorgan modelleri bulunuyor. Oldukça kullanışlı ve sağlıklı yorganlardır.Teknolojik dolum merkezleri sayesinde üretilen yorganlar hava geçirgen ve anti alerjik yapısıyla sağlık sorunlarına yol açmaz.

Doğtaş kaz tüyü yorgan modelidir. Terletme yapmamaktadır. Sağlıklı ve nemi emen bir türde üretilmiştir. Üzerinde desen yoktur. Düz beyaz renktedir.

Doğtaş mobilyanın özel üretimi olan yorgan modelidir. %100 pamuklu kumaştan yapılmıştır. Dolgu malzemesi kaliteli elyaftır. Antibakteriyel ve antistrees özelliği bulunuyor.

Desenli yapılmış yorgan modelidir. Üzerinde kelebek desenleri bulunuyor. İçindeki elyaf dışına çıkmaz. Özel kumaştan yapılmıştır. Tek ve çift kişilik modelleri bulunuyor. Ayrıca farklı desenleri de vardır.

Üzerinde dikişlerle desen yapılmıştır. Microfiber kumaş kullanılmıştır. Ağır bir yorgan değildir. Çift kişilik modeli vardır. İçi elyaftır.

Doğtaş yastık modellerin de oldukça fazla ürün alternatifi bulunuyor. Her türlü yastık sorunlarına karşı oluşan sağlık problemlerine iyi gelecek ürün bulunduruyor. Bunlar horlama, boyun ağrısı, astım, alerjik reaksiyonlar gibi rahatsızlıklarda tercih edeceğiniz yastık modelleri vardır. Uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz. Doğtaş yastık ve yorgan modelleri sayesinde uykularınızdan keyifli kalkacaksınız.

Doğtaş mobilyanın yastık modellerinin hepsi özenle üretilmiştir. Amaç kaliteli uyku geçirmenizdir. Bunu da ancak Doğtaş’nın yastık modelleriyle yaşayabilirsiniz.

oturma grupları yorgan renkleri yorgan modelleri yorgan yorgan yastık modelleri yastık doğtaş yastık modelleri yorgan yastık

Etiketler:

Yorum Yaz


4 + 4 =

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri