Doğtaş Salon Takımları

Doğtaş Salon Takımları

Mobilya sektörünün en önemli üretim ve satış firmalarından biri olan Doğtaş, yeni nesil ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her yıl yenilenen ürün gamı ile sektörde ileri gelen mobilya firmaları arasında yer alan Doğtaş, ayrıca kaliteli işçiliği ve geniş ürün yelpazesi ile etkili hizmetler vermeyi sürdürüyor. Doğtaş, bünyesinde pek çok farklı alan için ev mobilyaları bulunduruyor. Ayrıca klasik ve spor ürün çeşitleri, müşteri kitlesinin büyümesine yardımcı oluyor. Eğer eviniz için sıra dışı salon takımları arıyorsanız, bir an önce Doğtaş salon takımları ile yakından tanışmanızı tavsiye ederiz. İsterseniz Doğtaş firmasının resmi web sayfasına giriş yapabilir ve ürünleri buradan da inceleyebilirsiniz.

Doğtaş salon takımları serilerini yakından gördünüz mü?

Doğtaş, yeni yıla birbirinden farklı ürünlerle girmiştir. Doğtaş serileri olarak adlandırılan exclusive, trend collection, modest line ve conformance, müşterilerin istedikleri ürünlere farklı tarzda ulaşmalarını sağlamaktadır. Serinin her ürünü kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir. Bunun yanında seri bünyesinde birbirinden farklı dizayn edilmiş modelleri görmek mümkündür.

Doğtaş salon takımları ile karşımıza çıkan en büyük yenilik, modellerde ortaya çıkan kullanışlılık olmaktadır. Takımlar içerisinde yer alan ürünler, sadece oturmak için değil, bunun yanı sıra uyumak ya da eşya depolamak için de kullanılabilmektedir. İşlevselliğin ön planda tutulduğu modellerde canlı renklere sahip modellerden mat renklere sahip modellere kadar pek çok farklı ürün görmek mümkündür. Ayrıca tasarım konusunda farklı çalışmalar yapılan Doğtaş salon takımları, sert ve yumuşak yüzeylerin bir arada sunulduğu modelleri beraberinde sunmaktadır.

Doğtaş salon takımları ile salonlarınızı yepyeni bir tarza sokmak istiyorsanız, hemen modelleri yakından görün ve salonunuz için en iyi modelin hangisi olduğuna siz karar verin. Seçkin modellerin bir arada yer aldığı salon takımlarından pek çoğunu beğeneceğinizi tahmine ediyoruz.

Doğtaş Salon Takımı Doğtaş Salon Takımları Salon Takımı modelleri Salon Takımları

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. doğtaş salon takımları dedi ki:

    doğtaş salon takımları arasında en çok 4 numarayı beğendim

Yorum Yaz


+ 8 = 14

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri