Doğtaş baza modelleri

Doğtaş baza modelleri

Yatak odasında bulunan en önemli mobilya ürünü karyolalardır. Karyolalarda özellikle başlıklar sayesinde gösteriş ve estetik oluşturuluyor. Seçilen konforlu ve sağlıklı yatakla da rahat bir uykunun tadını çıkartıyorsunuz. Bunun yanında yatak odamızda dağınıklığı, yatak, yorgan ve fazla eşyalarımızı koymak içinde yer arıyoruz. Dağınıklığı sevmeyenler için en kullanışlı karyolalar bazalardır. Yatak odası takımlarında özellikle bayanların daha çok istedikleri bazalı karyola modeli oluyor. Çünkü karyolanın üstü kaldırılarak altının geniş sandık görevi görmesiyle dağınıklık bir anda yok oluyor.

Yatak odanız için baza modeli düşünüyor ve hangi markanın ürününü alsam diyenlerdenseniz size Doğtaş baza modellerini öneriyoruz. Doğtaş bazaları tek ve çift kişilik modelleriyle tüketicilerine sunuyor. Doğtaş baza modelleri olarak on adet model vardır. Baza modelleri başlıklarla beraber gösterişli olmaktadır. Ahşap ve deri başlıklarla yapılmıştır. Farklı renkleri de mevcuttur. Şimdi fiyatını merak ediyorsanız asla bunu dert etmeyin. Piyasada ki baza modelleriyle hemen hemen aynı olup, kalitesi de asla tartışılmaz. Sağlam olsun benim olsun diyorsanız o halde sizleri Doğtaş mobilya mağazalarına bekliyoruz.

baza baza modelleri bazalar doğtaş baza modelleri wolf baza yatak bazası

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. doğtaş baza modelleri dedi ki:

    3. numaradaki Doğtaş baza modelleri için fiyat teklifi almak istiyorum

Yorum Yaz


+ 6 = 8

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri