BEBEKLERİNİZ VE ÇOCUKLARINIZA KALİTEYİ YAŞATIN

BEBEKLERİNİZ VE ÇOCUKLARINIZA KALİTEYİ YAŞATIN

Bebeklerimiz ve çocuklarımız ailemizin neşe kaynakları, hayatımıza anlam katan kanımızdan canımızdan parçalarımızdır. Rengarenk dünyalara sahip bebeklerimiz ve çocuklarımız için Doğtaş bebek ve çocuk odaları sunmaktadır. Hayal dünyalarının sınırı olmayan o en değerli varlıklarımıza, Doğtaş firması bebeğiniz kadar şirin ve çocuğunuzun dünyası kadar renkli ürünler sunmaktadır.
Bebeklerimizin bakıma ihtiyaçları olduğunu göz önüne alan Doğtaş firması, bebeklerin kremlerinden havlularına, bezlerinden kıyafetlerine ve aksesuarlarına kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayacak parçalar sunmaktadır. Hem kız bebekler hem de erkek bebekler için ayrı ayrı tasarımları bulunan firma her iki cins içinde farklı renkte ürünler piyasa sürmektedir. Doğtaş bebek ve çocuk odaları 7 yıl gibi uzun bir süre garanti kapsamındadır. Bir dünya markası olan firmanın ürünleri Avrupa Standartlarında ürünlerdir. Bebek ve çocuk sağlığı açısından hiçbir yan etkisi bulunmayan maddelerden üretilen oda eşyaları ile çocuklarınız ve bebekleriniz daha sağlıklı ve güvende olacaklardır. Bebekler ve çocuklar gün geçtikçe büyüme potansiyeline sahiptirler. Doğtaş firması bunu baz alarak büyüyebilen karyola seçeneği sunmakta ve yanında şifonyer, çekmeceli raf ünitesi, komodin, abajur ve avize gibi tamamlayıcı ürünlerde kullanmaktadır.

Doğtaş bebek ve çocuk odaları firmanın adına yakışır şekilde oldukça kaliteli ürünlerdir. Firma kendisine olan güvenini kanıtlamak adına ürünlerine 7 yıl gibi sektörde var olmayan bir garanti süresi sunmaktadır. Kaliteli ürünlerine nazaran uygun fiyatları ise Doğtaş firmasını daha da cazip kılmaktadır. Firma ürünlerinde zaman zaman indirimlere gitmekte ve müşterilerine cazip ödeme koşulları da sunmaktadır. Sevgimizin meyveleri olan bebeklerimiz ve çocuklarımıza Doğtaş kalitesini yaşatmak, onların ilerideki yaşamlarında kalitenin ne demek olduğunu anlamalarına yardımcı olacaktır.

bebek odaları bebek odası bebek odası takımları çocuk odaları çocuk odası çocuk odası takımları

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. mobilya modelleri dedi ki:

    çok güzel modeller ancak fiyatları yazmıyor

Yorum Yaz


7 + = 10

Copyright © 2018 doğtaş mobilya modelleri www.dogtasmobilyamodelleri.net Her Hakkı Saklıdır.
Burada yer alan bilgiler sadece bilgi ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup doğtaş mobilya'yı bağlamaz.Doğtaş markası tüm haklarıyla birlikte Doğtaş firmasına aittir.
Resim | doğtaş mobilya modelleri