Doğtaş Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Doğtaş Oturma Grupları

Doğtaş oturma

Doğtaş oturma grupları

Her yaz gelince birçok aile tatil planları yapar. İş yoğunluğundan kurtulup yazın güneşin ve denizin keyfini çıkarmak ister. Bunun yanında tatil yeri ve otel arayışına düşer. Tabiki kalacağı otelinde temiz ve bakımlı olması ister. Otel sahiplerine bu bağlamda çok iş düşüyor. İnsanlara bu ortamı sağlamak için öncelikle kalacağı yerlerdeki mobilyalarına dikkat etmesi gerekir. Mobilya deyip geçmemek gerekir. Rahat konforlu ve uzun ömürlü mobilyalar olması gerekir. İşte Doğtaş mobilya da otel sahiplerini düşünerek onlar için özel otel oturma grupları tasarlamıştır.

Doğtaş otel oturma grupların çeşitli mobilyalar bulunuyor. Bunlar; Brava tekli fonksiyonel koltuk, Brava ikili fonksiyonel koltuk, Tropic tekli ve ikili koltuk, Josephine yavrulu kanepe, Josephine kanepe, Josephine S kanepe, Royal lobi takımı, Otel polaris berjer, Otel ideal berjerdir. Hepsi uzun ömürlü ve sağlam ürünlerdir. Otelinizde rahatça tercih edip, müşterilerin konforunu Doğtaş otel oturma gruplarıyla sağlayabilirsiniz.

Doğtaş otel oturma grupları fiyatı da alacağınız ürene göre değişmekle beraber oldukça da uygundur. Otelleriniz Doğtaş mobilya sayesinde dekorasyonu tamamlanmış olacaktır.

2014-Mor-Oturma-Grubu Doğtaş oturma Doğtaş oturma grubu Doğtaş oturma grupları oturma grubu oturma grubu modelleri oturma grupları


Benzer Yazılar: