Doğtaş Halı Modelleri

Doğtaş halı modelleri

Doğtaş’ta mobilya dışında halı modelleri de bulunuyor. Oldukça kaliteli ve sağlam ürünler olan Doğtaş halı modelleri evinizin ihtiyacını karşılayacak modelleri sunuyor. Eviniz için uygun halı modeli beğendikten sonra koltuk takımı alarak evinizin dekorasyonunu tamamlamış olursunuz.

Doğtaş halı modelleri 300x188 Doğtaş Halı Modelleri Doğtaş Halı modelleri 300x278 Doğtaş Halı Modelleri

Oturma odası için mor renkte çizgi desenleri kullanılarak yapılmış halı modeldir. Kalın ve kış aylarında sıcak olan halı modelidir. Doğtaş salon halısı modelindendir. Krem ve kahverengi olup, çiçek deseni tercih edilmiştir. Oymalı halıdır.Halı modeli seçmek çoğu insan için çok zor olmaktadır. Çünkü genellikle oturma grubu aldıktan sonra halı modeli beğendiğimiz için koltuğumuza uygun halı bulmakta zorlanıyoruz. Böylece mecburiyetten en yakın renk ve modeli tercih ediyoruz. Bu yüzen önce halı alıp daha sonra halımıza uygun koltuk modeli beğenebilirsiniz.

halı 300x206 Doğtaş Halı Modelleri halı1 300x200 Doğtaş Halı Modelleri

Puantiyeli halı modelidir. Açık kahverengidir. Kaliteli ve sağlam halıdır. Oturma gruplarınızla uyum içinde olacaktır. Açık renk halı modeli arayanlara bu modeli öneriyoruz. Ağaç dalı deseni kullanılmış. Kırmızı, beyaz ve gri renklerden oluşuyor. Doğtaş halı modeli seçerken müşteri temsilcisinden yardım istemeyi unutmayın. Gerekirse odanızın ölçüleri alarak ona uygun boyutlarda halı seçiniz. Aksi takdirde evinize halıyı getirdiğinizde çok büyük ya da çok küçük gelebilir.

İki güçlü rengin kullanıldığı halı desenidir. Siyah zemin üzerine beyaz desen yapılmıştır. Çok modern Doğtaş halı modelidir. Doğtaş’ta halı, kaymaz tabanlı yolluklar ve cami halıları bulunuyor. 35 adet halı modeli başlığı altında daha birçok halı modeli bulunuyor. Örneğin; Venedik modeli altında farklı renk ve modelde 17 adet daha halı bulunuyor. Kısacası Doğtaş’ta istediğiniz halılıyı bulamamanız nerdeyse mümkün değildir. Tabi bunun yanında kalite ve uygun fiyatta cabasıdır. Doğtaş mobilya mağazalarına uğramadan halı alışverişine çıkmayın. Halı fiyatlarının da çok uygun olduğu Doğtaş’ta koltuklarınıza uyacak halı modelini mutlaka bulabileceksiniz.

halı modelleri 300x195 Doğtaş Halı Modelleri halı modelleri1 300x247 Doğtaş Halı Modelleri

 

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. ismail diyor ki:

  güzel??? .D

  1. ismail diyor ki:

   güzelin işi ne kardaşşşş?

 2. Koltuk takımları ismail diyor ki:

  pahalı olmasa güze dd,

Yorum Yaz


Web sitemizde bulunan ürünler ve görseller ilgili firmalara ait olup, tüm kullanım hakları bu firmalara aittir.Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgi amacıyla girilmiş olup doğabilecek sorunlardan sorumlu tutulamaz.
Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

Eğlence
404 Not Found

404 Not Found

The resource requested could not be found on this server!
Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!